Внесення добрив для рослин

Як будь-які живі організми, рослини так само потребують поживних речовин, які необхідні їм для розвитку, зростання, здатності пережити сувору зиму.

В диких умовах поживні речовини отримуються прямо з ґрунту, які утворюються там після перегнивання листя і мертвих рослин. Декоративним рослинам цих речовин не вистачає. Дачники постійно прибирають на своїй території, згрібаючи сухе листя і траву, перекопують ґрунт, обрізають гілки дерев, все це вивозиться геть з ділянки. Саме це, в їх розумінні, сміття і створює родючий шар в природних умовах зростання. Дії садівників поступово призводять до зниження корисних елементів в ґрунті, а це значить, що знадобляться якісні добрива.

Внесення добрив для дерев, кущів та інших рослин, є одним з основних моментів садівництва. На сьогоднішній момент існує маса видів добрива, як органічних, так і мінеральних. Всі вони по своєму гарні, але в кожному конкретному випадку важливо враховувати всі правила та інструкції. Фахівці нашої компанії не тільки проконсультують вас щодо того, як, коли і які потрібно вносити добрива, але і з радістю здійснять весь комплекс необхідних робіт.

Різні добрива вносяться в ґрунт в різний період часу і для абсолютно різних цілей, а значить, тут потрібен професійний підхід до кожної ділянки окремо, в залежності від типу ґрунту, видів рослин. Тільки професіонали зможуть визначити актуальність того чи іншого добрива для рослин.

Внесення добрив навесні направлено на зміцнення рослини після важкого періоду. Така підгодівля допомагає рослині швидше «прокинутися» від зимової сплячки, знову почати розвиватися, накопичувати корисні елементи.

Внесення добрив восени – це, як правило, фосфорно-калійні добрива, навпаки направлено на те, що б пригальмувати процеси в рослинах ще до настання холодів, та дозволити живильним елементам витрачатися в меншій мірі. Удобрені восени рослини не відчувають дефіциту в харчуванні взимку, вони набагато легше переносять морози, а ймовірність вимерзання кореня набагато менше. Як можна зрозуміти, залежно від пори року, склад добрив відрізняється.

Різновиди добрив

Застосування сучасних технологій й передових досягнень в науковій галузі дозволили домогтися отримання безпрецедентно високих врожаїв. Всі добрива діляться на дві великі групи – мінеральні та органічні.

Мінеральні добрива отримують в результаті складних технологічних процесів. Вони відрізняються швидким та сильним впливом, зручністю використання, невисокою вартістю, різноманітністю. За типом дієвих речовин діляться на фосфорні, азотні, калійні, а також мікродобрива і комплексні добрива.

Органічні добрива є результатом життєдіяльності тварин або переробки рослин. Вони не тільки підвищують родючість землі, але й змінюють її фізичні властивості – розрихлюють, підвищують здатність утримувати вологу і повітря. Внесення добрив для рослин, на газон, для дерев, кущів, немає значення! Органічний різновид підходить для будь-яких рослин, котрі треба підживити.

Call Now Button