Хімічний догляд за рослинами забезпечує стабільний розвиток культури, що приносить гарантовано високий урожай. Захист рослин від хвороб повинен проводитись з моменту підготовки посадкового матеріалу. Для захисту рослин від шкідників, важливу роль відіграє своєчасна обробка ґрунту на ділянці, з метою знищення личинкової стадії комах-шкідників.

Найефективнішим є змішаний спосіб, в рамках якого використовується поєднання хімічних засобів захисту з агрозоотехнічними заходами, передбачений в рамках планування догляду за культурами на присадибній ділянці.

Хімічні засоби захисту рослин від шкідників і хвороб

Одні препарати, які купуються в торговій мережі для хімічного захисту рослин від хвороб і шкідників призначені для промислового використання, інші для використання в особистих підсобних господарствах.

Для зерняткових (яблуня, груша) й кісточкових культур (вишня, черешня, слива, терен, абрикос) шкідники та збудники хвороб часто бувають загальними, тому і препарати використовують в основному одні й ті ж. Такі засоби захисту рослин від шкідників і хвороб, як мідний і залізний купорос, бордоська суміш і хлор окис (оксихлорид) міді (Хом) завжди повинні бути в наявності у дачника або людини, що проживає у приватному будинку, а також як мінімум один з інсектицидних або акарицидних препаратів (скор, децис, карбофос, фуфанон , топаз, актеллик, іскра, ін.). Ці засоби захисту рослин від шкідників мають широкий спектр дії та застосовуються проти комплексу хвороб й шкідників на всіх садових культурах.

Хімічний догляд за рослинами

Правильна організація захисту рослин – це графік використання різних препаратів з ранньої весни, аж до пізньої осені. Правильне й своєчасне застосування засобів захисту рослин не завдають шкоди здоров’ю людини та навколишньому середовищу.

Хімічний догляд за газоном

Благоустрій території за допомогою газонної трави є одним з кращих способів озеленення. Хоча, процес догляду достатньо простий, він вимагає регулярності, та передбачає використання спеціальних добрив, що вносяться в ґрунт у певній кількості. Починаючи з ранньої весни, газон підживлюють азотними добривами. Після завершення першої стрижки в ґрунт вносять комплекс добрив, який містить калій, фосфор та азот. У літній період підгодівлю повторюють в такій же кількості й складі, як навесні. Догляд за газоном восени включає внесення добрив з вмістом фосфору, калію. При цьому азотні добрива перед зимовим періодом вже не вносять. При регулярному внесенні добрив, газон отримує всі необхідні мікроелементи й корисні речовини, що сприяють його гарному росту.

Догляд зимою

Найкраще укриття газону від негативного впливу низької температури – це сніговий покрив. При висоті снігу на ділянці близько 25 сантиметрів газон надійно захищений від вимерзання і механічних навантажень. При нерівномірному сніговому покриві рекомендується додати снігу з прилеглих до газону територій.

Call Now Button